Hírek
2012. November 19. 17:30, hétfő |
Helyi
Forrás: infonograd
2012 Nógrád Megyei Prima-díj, Sport Botos Tibor
Botos Tibor ökölvívó, edző
Botos Tibor hétszeres magyar bajnok, EB bronzérmes, világbajnoki ötödik, világranglistán második és sok nemzetközi verseny győztese. Amikor élete legjobb formájában volt sérülés miatt nem vehetett részt az 1980-as, bojkott miatt az 1984-es olimpián. Tíz profi meccset vívott, melyből hétszer győzött. Mestere, Papp László, akinek hitvallását, mely szerint a fiatal generációnak a sport révén kell utat mutatni, Botos Tibor is magáénak vallja.
Edzőként számtalan fiatal útját egyengette, egyengeti a ringben. A Salgótarjáni Boksz Klubban testvérével, Andrással és Vida Józseffel készítik fel a bokszoló palántákat. Számtalan serdülő, junior és felnőtt bajnoki helyezés fűződik tanítványai nevéhez.
Idáig négy alkalommal vett részt a Botos Boksz Gála szervezésében. A gálán sok híres ökölvívót ismerhetett meg a salgótarjáni közönség, találkozhattak többek között Erdei Zsolttal, Kótai Mihállyal, Káté Gyulával.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 18. 08:46, csütörtök | Helyi
Videón - Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
Ahogy Becsó Zsolt is mondja: ha nyugalomra, gyönyörű túraútvonalakra és valódi értékekre vágysz, Nógrád megyébe kell jönnöd! Nézd meg a teljes beszélgetést!
2025. December 17. 09:41, szerda | Helyi
Salgótarján ébred - Adjuk az új város képeit, várjuk a véleményeket!
Salgótarján városközpont rehabilitációja építészeti tervpályázat 1. díj. A városközpont rehabilitáció hosszútávú célja, hogy élhető városközpont alakuljon ki Salgótarjánban. A cikk végén várjuk a véleményét.
