2023. Július 25. 07:07, kedd | Sport
Forrás: MTI

2009 július 25. - ekkor kezdődtek a XXV. nyári olimpiai játékok Barcelonában.

A nyári olimpiai játékokat1992. július 25. és augusztus 9. között rendeztek meg a spanyolországi Barcelonában.

Az országunkat az olimpián 23 sportágban 217 sportoló képviselte, akik összesen 30 érmet szereztek.

A Szovjetunió szétesése után az első nyári olimpiáján vett részt a Független Államok Közössége, sportolói Egyesített Csapat néven az olimpiai lobogó alatt versenyeztek.

A Szovjetunióból kivált balti tagköztársaságok pedig 1936 óta először ismét önállóan indultak.

Jugoszlávia sportolói független résztvevőkként szerepeltek, de már önállóan Horvátország, Szlovénia és Bosznia-Hercegovina csapata.

2024. Július 17. 07:51, szerda | Sport

BL-selejtező - Walesi ellenfél vár a Ferencvárosra

A The New Saints lesz a Ferencváros labdarúgócsapatának ellenfele a Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában.

2024. Július 15. 07:56, hétfő | Sport

Spanyolország negyedszer Európa-bajnok

A spanyol labdarúgó-válogatott immár egyedüli csúcstartóként negyedszer lett Európa-bajnok, miután vasárnap 2-1-re legyőzte a sorozatban második döntőjét elveszítő angol csapatot.

2024. Július 13. 10:16, szombat | Sport

Volt adok-kapok, de győzni tudtunk!

Élménybeszámoló Jobbágy Ákostól a Prešov Rally után, ahol a dobogó legtetején végeztek.