Hírek
2013. Július 30. 14:26, kedd |
Sport
Forrás: MTI
A Ferencváros nem járul hozzá a Győr elleni mérkőzése elhalasztásához
A Ferencváros labdarúgócsapatának vezetősége úgy döntött, nem járul hozzá a halasztáshoz, az eredeti időpontban, azaz jövő szombaton szeretné lejátszani a címvédő Győri ETO FC elleni bajnoki mérkőzését.
A IX. kerületi klub kedden a honlapján számolt be arról: a győriek a Ferencvárost és a Magyar Labdarúgó Szövetséget is megkeresték kérelmükkel, mivel jövő vasárnap a Bajnokok Ligája-győztes Bayern Münchent látják vendégül gálamérkőzés keretében.
"Az FTC az OTP Bank Liga 2013/2014-es kiírásának első 6 fordulójában szinte minden héten rangadót játszik, amely tétmérkőzések a bajnokság végkimenetele szempontjából rendkívül fontos jelentőséggel bírnak. További és legalább ilyen fontos érvünk, hogy egy hétközi mérkőzés a szurkolóink számára szinte teljesen lehetetlenné tenné a győri mérkőzésre való eljutást" - áll a Ferencvárosnak a honlapjára feltett válaszlevelében, amelyben kitér arra is, hogy amennyiben a Győr esetében tétmérkőzésről lenne szó, "semmi akadálya nem lenne a változtatásnak".
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 08:14, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Nem bírt a Győr az MTK-val
A Győr saját stadionjában gól nélküli döntetlent játszott pénteken az MTK-val a labdarúgó Fizz Liga 26. fordulójában.
2026. Március 13. 07:31, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - Kínos veszprémi vereség a csoportkör zárásán
A Veszprém házigazdaként 38-33-ra kikapott a dán Aalborg HB-től csütörtökön a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, és fennállása legrosszabb csoportkörét zárta hét-hét győzelemmel és vereséggel.
2026. Március 13. 07:23, péntek | Sport
Európa-liga - Kétgólos ferencvárosi győzelem és előny a nyolcaddöntőben
A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Bragát a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntős párharcának csütörtöki első mérkőzésén, így jó helyzetben utazhat Portugáliába a jövő szerdai visszavágóra.
